Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Edustusjoukkue Joukkueenjohtaja Laitinen Harri @:
tel:
Edustusjoukkue Päävalmentaja Tiainen Petri @:
tel:
Edustusjoukkue Manageri Vehkoja Raimo @: raimo.vehkoja@valio.fi
tel:
RedLights Joukkueenjohtaja Lipponen Birgitta @: blipponen@gmail.com
tel:0505312374
RedLights Rahastonhoitaja Sneck Kristiina @:
tel:0443239055
RedLights Päävalmentaja Koivisto Sami @: sami.koivisto@iloinenviivi.fi
tel:0400450187
RedLights Kioskivastaava Tukiainen Riikka @: riitu40@gmail.com
tel:0500561800
D05 Joukkueenjohtaja Pellinen Annamaija @: ansku.pellinen@gmail.com
tel:0451243399
D05 Varajoukkueenjohtaja Tukio Raija @: raija.tukio@outlook.com
tel:045-1642662
D05 Rahastonhoitaja Mikkonen Anna-Liisa @: annaliisa.mikkonen@gmail.com
tel:040-5127111
D05 Päävalmentaja Leponiemi Kalle @: kalle.leponiemi.kl@gmail.com
tel:044-5369096
D05 Valmentaja Hämäläinen Juha @: hamisju@gmail.com
tel:0400-698674
D05 Valmentaja Karhunen Tuomas @: tuomaskarhunen@outlook.com
tel:0505646237
D05 Maalivahtivalmentaja Hietala Marko @: markohietala@suomi24.fi
tel:040-5739172
D05 Huoltaja Mikkonen Tuomo @: tuomomikkonen1@gmail.com
tel:0400-277117
E-07 Joukkueenjohtaja Bollström-Kärkkäinen Heidi @: heidi.bollstrom-karkkainen@lapinlahti.fi
tel:040-5848468
E-07 Joukkueenjohtaja Ritanen-Taskinen Milla @: millaritanentaskinen@gmail.com
tel:
E-07 Joukkueenjohtaja Ryynänen Mikko @: mikko.a.ryynanen@gmail.com
tel:045-1289066
E-07 Rahastonhoitaja Räsänen Marjaana @: marjaanarasanen@gmail.com
tel:040-9666214
E-07 Juniorivalmennuspäällikkö Haatainen Jussi @: jussi.haatainen@gmail.com
tel:050-3508567
E-07 Päävalmentaja Mönkkönen Petri @: p_monkkonen@hptmail.com
tel:044-3236011
E-07 Valmentaja Väisänen Janne @:
tel:
E-07 Maalivahtivalmentaja Haatainen Jussi @: jussi.haatainen@gmail.com
tel:050-3508567
E-07 Maalivahtivalmentaja Hietala Marko @: markohietala@suomi24.fi
tel:040-5739172
E-07 Huoltaja Väisänen Tero @:
tel:
F2-09 Varajoukkueenjohtaja Juntunen Laura @: laura.e.juntunen@gmail.com
tel:0401 392 899
F2-09 Joukkueenjohtaja Keinänen Mikko @: mikko.keinanen79@gmail.com
tel:040 7376829
F2-09 Rahastonhoitaja Juntunen Laura @: laura.e.juntunen@gmail.com
tel:0401 392 899
F2-09 Rahastonhoitaja Keinänen Mikko @: mikko.keinanen79@gmail.com
tel:040 7376829
F2-09 Valmentaja Juntunen Jaakko @: jaakko87.juntunen@gmail.com
tel:0400 340983
F2-09 Valmentaja Tikkanen Ronja @:
tel:044 9710876
F2-09 Huoltaja Haatainen Janne @:
tel:0400 931053
F2-09 Huoltaja Väisänen Tero @:
tel:
Jääkiekko
«  Marraskuu   »